ARTUR JURCZYK

trener personalny

Absolwent Farmacji na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Były pracownik naukowo-dydaktyczny SUM. Certyfikowany trener personalny, edukator prozdrowotny, główny instruktor Stowarzyszenia Dawnych Europejskich Sztuk Walki Vectir. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu aktywności fizycznej, profilaktyki i farmakoterapii.

Na co dzień prowadzi treningi grupowe i indywidualne, za równo dla dzieci jak i dla dorosłych. Treningi opiera o zasadę: „Train movements – not muscles”, budowanie dobrych nawyków ruchowych, profilaktykę schorzeń i działanie prozdrowotne aktywności fizycznej.

W holsäSPORT prowadzi treningi personalne dla kobiet w ciąży i po porodzie, pomagając utrzymać dobrą kondycję w czasie ciąży oraz powrócić do formy po urodzeniu dziecka.

Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych Artura są:

  • Diagnostyka funkcjonalna
  • Trening funkcjonalny
  • Kalistenika
  • Ćwiczenia typu Flow
  • Profilaktyka i nawyki prozdrowotne
  • Ćwiczenia wzmacniające

ARTUR JURCZYK

trener personalny

POTRZEBUJESZ TRENERA PERSONALNEGO?

ZAREZERWUJ TERMIN
Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.